Witam mam nie lada problem z "infrastrukturą" wi-fi
Chodzi o to ze jakość jej działania pozostawia duzo do zyczenia... w jednej chwili jakość sygnału jest znakomita i wszystko chula jak nalezy za sekunde nic kompletnie nie dziala i nawet jak wezmę szukanie sieni.. to nie wynajduje mi UP-ka:/
Mam UP-ka ADSL ASMAX i 3 kompy w jednym starą karte D-link DWL-520 <11kb/s> w drugim nową również D-linka DWL-G520+ oraz laptopika z karta mini-pci jakąś DELL-a
I wkurza mnie to ze w najmniej oczekiwanych sytuacjach połączenie się zrywa.- Co jest nie tak ?? odległość jest nie wielka bo max 5 m, zadnych super grubych ścian itp;/
Nie jest to tez wina UP-ka bo mam jeszcze D-linka i jak go postawiłem to bylo jeszcze gorzej:/
U mojego znajomego ktory mieszka w blokach ma 50 m2 mieszkanie i nie ma zadnego problemu.. moze z lapkiem sobie smigac po calum domu.
Prosze pomozcie - bo mnie nierwy zjedzą
Pozdrawiam
Chodzi o to ze jakość jej działania pozostawia duzo do zyczenia... w jednej chwili jakość sygnału jest znakomita i wszystko chula jak nalezy za sekunde nic kompletnie nie dziala i nawet jak wezmę szukanie sieni.. to nie wynajduje mi UP-ka:/
Mam UP-ka ADSL ASMAX i 3 kompy w jednym starą karte D-link DWL-520 <11kb/s> w drugim nową również D-linka DWL-G520+ oraz laptopika z karta mini-pci jakąś DELL-a
I wkurza mnie to ze w najmniej oczekiwanych sytuacjach połączenie się zrywa.- Co jest nie tak ?? odległość jest nie wielka bo max 5 m, zadnych super grubych ścian itp;/
Nie jest to tez wina UP-ka bo mam jeszcze D-linka i jak go postawiłem to bylo jeszcze gorzej:/
U mojego znajomego ktory mieszka w blokach ma 50 m2 mieszkanie i nie ma zadnego problemu.. moze z lapkiem sobie smigac po calum domu.
Prosze pomozcie - bo mnie nierwy zjedzą
Pozdrawiam