Mam dysk twardy Maxtor 60gb 7200 i ma tak przypadlosc dziwna. Otoz czasem, jakby sie zawiesz i zaczyna sie "resetowac" - zachowuje sie tak jak przy wlaczeniu kompa. Dysk wydaje tez charakterystyczny odglos - stuka. Z moich informacji wynika, ze stuka silnik krokowy. Co z takim dyskiem zrobic ?? mozna na nim pracowac ? oddac go do reklamacji ?? Kiedys spotkalem sie z tym w hdd ibm - 2 sztuki, jeden chodzi do dzis, drugi dawno padl
czy ktos sie spotkal z tym problemem i moze mi pomoc ?