Witam. potrzebuje programu do sformatowania tego dysku, niestety na stronei producenta nie znalazłem. byc moze jest jakis program od innego producenta którym tez moglbym dokonac formatu tego dysku?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamRemeknapr napisał:Nie tyle nie lubią, co jest na nich niewykonalne, natomiast to o czym tu mowa, to zerwonie lub reinicjalizacja i sprawnemu dyskowi w żaden sposób ona nie może zaszkodzić.Nie radzę używać programów innych, niż dedykowane. Współczesne dyski nie lubią niskiego formatowania i można je uszkodzić.
Remeknapr napisał: