Witam mam taki problem rano zeby zapalic silnik musze dodac lekko gazu poniewaz linka (od ssania )nie dziala czy moze ktos wie jak ona jest powiedzmy zasilana
Załączniki:
pompa 2.JPG(96.99 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
jak się nie myle jest tam pompa lukasa,zwiększa dawke na zimnym termostat poprzes linke,nie przyglądałem się temu nigdy.to wozy bezawaryjne:olej,żarówki,klocki,filtry...
na tym zdjęciu kiepsko widać-masz inne?