witam strzelił mi trafopowielacz m12-24 przebicie do masy z boczku obudowy kupiłem zamiennik hr7223 po włozeniu dziwna sprawa załaczam telewizor słychać jak wskakuje wysokie i potem nagle zaczyna strzelać przy gnieździe kineskopu jakby iskra przeskakiwała tak na s2 potem blokuje wysokie i koniec zabawy nie wiem sam hr ma inne wyprowadzenia kabli inne miejsce sugerowałem sie kolorami moze sie myle...??? chodzi o to napiecie s2 i focus pozdrawiam
Moderowany przez obcy7:Przeniosłem z TV.