W domku jednorodzinnym ktorego budowę zaczęto w 1990r wykonano w1992 instalacje elektryczną w/g tamtych zasad do tej pory dom stał w stanie surowym ,w tym roku planowane jest jego wykończenie i zamieszkanie .Problem polega na tym że dwóch różnych elektryków z uprawnieniami udzieliło także różnych informacji co do zakresu prac przy dokończeniu instalacji jeden twierdzi że może być wg starego projektu drugi natomiast że trzeb kuć tynki bo instalacja musi być z przewodem ochronnym .W zakładzie energetycznym też nie udzielili jednoznacznej odpowiedzi.Jeśli ktoś mógłby podzielić się informacjami na ten temat będe wdzięczny .Uszanowanie !