Witam
Mam problem z moim simsonem jest po rozpołowieniu silnika miał składany od podstaw zapłon nowy przerywacz, kondensator i cewke zapłonową
Mój problem to taki że jak odpalam simka to zaczyna wariować nie wchodzi w wolne obroty tylko łapie bardzo szybkich obrotów nie wiem o co chodzi ;/ jeśli mógł by mi ktoś pomuc to bardzo prosze o odpowiedź z góry dziękuje:D
Mam problem z moim simsonem jest po rozpołowieniu silnika miał składany od podstaw zapłon nowy przerywacz, kondensator i cewke zapłonową