Mam problem z tym telefonem. Najpierw myslalem ze to wina podnietej baterii ale wymienilem bateryjke a objawy wciaz sa takie same tzn: telefonik po pelnym naladowaniu pokazuje pelna bateryjke wystarczy jednak gdzies zadzwonic a juz podczas rozmowy spada do zera a chwile pozniej sie wylacza. Po ponownym wlaczeniu znow pokazuje pelny lub 2 kreski i historia sie powtarza... Co to moze byc?
Pozdrofka
Pozdrofka