chciałem prosic szanownych forumowiczów o pomoc, mam zamiar kupic głosniki, ale niewiem czy się opłaca i jakie będą rozmiary obudowy. moje oferty to : http://www.allegro.pl/item166607845_gdn25_80_60_40_zamiennik_tonsil_extra_jakosc.html
http://www.allegro.pl/item169199084_n_series_25cm_altus_tonsil_gdn_25_ni.html
http://www.allegro.pl/item166607787_gdn30_80_60_800w_zamiennik_tonsil_extra_jakosc.html
moglibyście poradzic mi które z tych głosników kupic , jaką zwrtotnice i głośnik wysoko tonowy oraz jakie wymiary kolumn. za pomoc z góry thx
http://www.allegro.pl/item169199084_n_series_25cm_altus_tonsil_gdn_25_ni.html
http://www.allegro.pl/item166607787_gdn30_80_60_800w_zamiennik_tonsil_extra_jakosc.html
moglibyście poradzic mi które z tych głosników kupic , jaką zwrtotnice i głośnik wysoko tonowy oraz jakie wymiary kolumn. za pomoc z góry thx