Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia 1.4 nie działa wspomaganie

10 Mar 2007 20:09 4268 6
 • Level 15  
  Witam samochód i usterka jak w temacie żadna lampka się nie świeci tylko nie ma wspomagania szczerze mówiąc nie mam za bardzo doświadczenie jeśli chodzi o samochody dlatego jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc
 • Level 14  
  Test lampki działa?może żarówka spalona. Musisz na komputerze odczytać kody błędów i spróbować skasować. Jeżeli nie pomoże to podaj jaki błąd wywaliło. Często tam się psują sterowniki pompy el. a są razem z pompą.
 • Level 15  
  [quote="paczek22"]Test lampki działa?
  Sorry a można to sprawdzić bez wyciągania żarówki?
 • Level 21  
  poczytaj forum,temat bardzo dokladnie opisany,przyczyn moze byc kilka
 • Level 14  
  Tak można bo po włączeniu zapłonu na chwile powinna się zapalić.
 • Level 21  
  Witam
  Jeżeli nie ma wspomagania a nie świeci się żadna kontrolka a powinna na żółto świecić z piktogramem kierownicy w tej sytuacji i brak jej świecenia po włączeniu zapłonu to masz prawdopodobnie spaloną żarówkę tej kontrolki.Ale podstawowa sprawa to należy podłączyć samochód pod VAGa i odczytać kody usterek.Na tej podstawie można ustalić przyczynę i sposób dalszego działania,więc podaj odczytane błędy a na pewno znajdzie się rozwiązanie.Inne postępowanie to zwykłe gdybanie co by było gdyby było.
  Pozdrawiam
 • Level 15  
  Witam żarówki są sprawne i żadna nie świeci, co prawda rano wyświetliło mi się EPC (to już drugi raz) ale na forum pisało,że tak jest często przy braku stopu no i faktycznie stop nie świecił ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu EPC zgasło i światła zaczęły normalnie działać ale wspomaganie dalej niestety nie. A co do tego VAG-a to tylko serwis skody?