no niezle juz tu namieszaliscie

ja wam wszystko wyjasnie

))
no wielu z Was nie czyta wszystkiego uwaznie :-DDD
ja sie pytalem, czy da sie podlaczyc na jednej parze, a ze sie nie da bez cudowania to podlaczylem na 2 parach drutu z trafka

do zwyklej sieciowki... TAK - piny 1,2,3,6

)
no bylo podlaczone w ten sposob, ze drut laczyl sie w kostce ze zwyklym kablem UTP, ktory z jednej strony mial wtyczke RJ
drutu z transformatora uzylem, tylko po to, aby nie bylo go widac na korytarzu, bo ktos moglby go uciac...
no, ale ze kabel puscilem w rurce z DIALOG-u, to przyjechali spece i go i tak ucieli, wiec juz kupie najzwyklejszy pod sloncem kabel UTP

D taki ponizej 1zl za metr :DDD
pozdrawiam, ArtKar