bardzo ciekawe pytanie
myslalem ze nowe syntezatory graja z sampli
bo stare to co innego - tam to prawdziwa synteza byla pobierz sobie sample to i bedziez mial brzmienie jak syntezator
(pelno trackerow w sieci)
Witaj,
istnieja wirtualne syntezatory,ktore umozliwiaja symulowanie syntezatore (jakosc brzmienia uzalezniona jest od posiadanej karty dzwiekowej,audio).
Zobacz na stronie www.synthzone.com
Znajdziesz tam mnostwo adresow,poswieconych wszystkiemo co gra,w tym rowniez wirtualnym syntezatorom.
Jesli chcesz pobawic sie dzwiekiem,polecam wirtualny sampler np. GIGASAMPLER,znajdziesz do niego zsamplowane probki dzwiekowe poszczegolnych instrumentow,brzmien.