na monitorze brak ostrości, nie można wyregulowa trafem, dodatkowo przy wyłączaniu powstaje plama na środku. Ekran świeci cały ale obraz na ekranie tylko na 2/3, w narożnikach plamy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam