Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Opel Astra Classic] Problem z pilotami.

03 Cze 2007 18:34 2203 5
  • Poziom 10  
    Witam! Znajomy ma Opla Astrę Classic i są do niej 2 piloty, ale niestety tylko tyle wie, ze 1 przycisk jest od CZ i Alarmu razem a ten 2przycisk nie wie od czego jest. Posiada również 2 pilota ale to już w ogóle coś nadusił i alarm się włącza. Zamieszczę zdjęcia pilotów i proszę o pomoc. Dziękuję

I pilot (ten duży przycisk od CZ i Alarmu razem) ten mały nie wiem, po naciśnięciu nic się nie robi [Opel Astra Classic] Problem z pilotami.

II pilot (nie wiem zupełnie od czego) tyle wiem tyle że po naciśnięciu "I" CZ otwiera drzwi i wyłącza alarm i na odwrót, a pozostałe przyciski nie wiem do czego są (jeszcze jest po prawej stronie taki mały zielony [Opel Astra Classic] Problem z pilotami.

Proszę o pomoc i powiedzenie do czego służą pozostałe przyciski i/lub jakie kombinacje nimi się robi. Dziękuję

Dodano po 5 [godziny] 7 [minuty]:

Alarm i pilot jest firmy Python ale jak dalej to nie wiem...
  • Poziom 20  
    Obydwa piloty są zaprogramowane standardowo na sterowanie tylko jednym przyciskiem, pozostałe nie są wykorzystywane.
    Można zaprogramować pozostałe przyciski, ale najpierw trzeba rozpoznać typ centralki (było kilka wersji Pythona SP 3000).
  • Poziom 10  
    markomp napisał:
    Obydwa piloty są zaprogramowane standardowo na sterowanie tylko jednym przyciskiem, pozostałe nie są wykorzystywane.
    Można zaprogramować pozostałe przyciski, ale najpierw trzeba rozpoznać typ centralki (było kilka wersji Pythona SP 3000).

Moim zdaniem pozostałe są wykorzystywane bo po naduszeniu paru był inny dźwięk wycia alarmu... Bardzo bym prosił o kombinacje jakie można zrobić i co ona będzie robiła :) Dziękuję
  • Moderator Samochody
    To ustal model centralki... model samochodu jest bezużyteczny, bo nie jest to alarm fabryczny.
  • Poziom 29  
    posiadam Opla Astrę 1 Classic 2001 rok.

dodatkowe przyciski, czy jak w tym przypadku przycisk, to możliwość zaprogramowania otwierania tylko klapy bagażnika, bez otwierania całego samochodu.

po zaprogramowaniu wygląda to tak że naciskamy, i możemy kluczykiem otworzyć bagażnik pomimo włączonego alarmu, i ten nie zacznie wyć.
  • Poziom 10  
    Ok, a jak to zaprogramować? :D

4 jest chyba od tego że jak się nadusi to obrazu zaczyna wyć :) tzn. funkcja wywołania alarmu