Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki tuner technicsa - do zestawu

ixs 13 Lip 2007 07:39 1767 4
  • #1 13 Lip 2007 07:39
    ixs
    Poziom 16  

Chcialbym zmienic tuner radiowy w moim technicsie, gdyż ten który mam nie jest odbsługiwany poilotem z wiezy (chyba ST350 - ???)
    W zestawie mam zwykły wzmacniacz serii 500 , CD, kaseciak - wszystko dziala z jednego pilota, jednak nie ten tuner -zreszta wyraznie nie pasuje do kompletu - jeszcze kanciasta linia.
    Zastanawiam sie jaki niezbyt drogi model dokupic, aby pasowal do zestawu??? - i dało sie go obsługiwac z pilota.

0 4
  • #3 16 Lip 2007 11:52
    ixs
    Poziom 16  

Ten co mam obecnie tio chyba dokladnie taki

http://www.motoallegro.pl/item214883095_tuner_stereo_z_kwarcowa_synteza_st_610l_technics.html

A jaka jest róznica pomiedzy ST-GT650 i ST-GT550
    Zastanawia mnie tylko dlaczego te tunery tak trzymaja cene - przeciez w podobnej cenie mozna juz kupic amplituner, który ma juz wzmacniacz i wyjscie na 5, albo wiecej głosników, i wszystko latwiej z jednego pilota obslugiwac - moze ktos mi to wytlumaczy, bo sam sie zastanawiam czy nie sprzedac mojego skladaka i kupic jakis amplituner + DVD i bedzie komplet.
    jakie są wasze opinie na temat takiego sprzetu, co mozna by bylo polecic?

0
  • #4 16 Lip 2007 13:53
    andrew54
    Poziom 24  

Miedzy 650 a 550 jest taka roznica ze 650 ma oddzielny wyswietlacz do rds-u. A ceny sa tak wysokie bo jak to mowiono "oczy kupują" a tunery technicsa jak i caly jego sprzet jest bardzo urodziwy i do bólu funkcjonalny. Niestety nie jest to adekwatne do konstrukcji wnetrza oraz elektroniki, hybrydowe wzmacniacze technicsa to pod wzgledem dzwięku jedne z najgorszych na rynku, w deckach często szwankuje mechanika, słynne jednoprocesorowe playery cd są takie sobie - trwałe ale dzwiękowo zaledwie przeciętne, podobnie jak tunery o których nie słyszałem złych ani dobrych opini, rownież na warsztacie nigdy żadnego nie miałem.

0
  • #5 17 Lip 2007 10:31
    ixs
    Poziom 16  

Dzieki za odpowiedz - widze ze nie ma wiekszej róznicy miedzy tymi modelami - zawstanawiam sie bo widzialem gdzies ten ST-GT650 za ok 350 zl - chyba warto - choc fakt ze nie jest to wcale tak malo.

0