Ma ktoś może schemat podlaczenia tego radia Vw Beta4.
Szukalem na studio24 ale tam jest do bety5. Czy musze dawac dwa zasialnia plusowe aby mozna bylo wprowadzic kod.
Dalem tylko jedno i po zatwierdzeniu kodu wyskoczyl napis safe2. Kod napewno dobry - tak mysle. Mase podlaczylem pod obudowe.
Szukalem na studio24 ale tam jest do bety5. Czy musze dawac dwa zasialnia plusowe aby mozna bylo wprowadzic kod.
Dalem tylko jedno i po zatwierdzeniu kodu wyskoczyl napis safe2. Kod napewno dobry - tak mysle. Mase podlaczylem pod obudowe.