Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Diora AS-952 - sposób przestrojenia

02 Wrz 2002 19:17 9808 11
  • Poziom 2  
    :?: Jak przystosować procesor MAB8049H A220 do odczytu pasma CCIR 87,5-108 MHz w tunerze AS-952.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pełny opis jest zamieszcony w SE nr 10/99 (sposób przestrojenia i zmiany zakresu). Sadzę,że ktoś z kolegów ma skan.
  • Poziom 34  
    JAK JESZCZE POTRZEBUJESZ PODAJ ADRES EMAILOWY TO CI ZESKANUJE I PODESLE
  • Użytkownik obserwowany
    Oprócz tego /zwora pod prockiem od str druku/ trzeba jeszcze podać +12 na głowicę by ją przestroić na CCIR/zależnie od typu głowicy/
  • Poziom 24  
    Witam
    Jezeli chodzi o wyświetlacz to daj sobie spokój z przerabianiem ściezek.
    Ja ostatnią cyfre przełozyłem na przód, szybke odwróciłem i po bólu.
    Pozdrawiam.
  • Spec od car audio
    Myjesz szybkę denaturą, a wyświetlacza zakładasz innego tylko zamiast wkładać rezystory w ich miejsce to wkładasz jedną nogą w wyjście z PCF a drugą na wejście danego segmentu. Chwila moment i po robocie.
  • Poziom 14  
    a jak zrobie tylko tak jak na w/w schemacie (zwora do nozek 6-7, wywalenie kondziolow) to nie bedzie dzialac ??
    :arrow: cidzej
    Do kogo kierujesz to pytanie, minęło już pół roku.
  • Poziom 14  
    a to nie ma znaczenia do kogo ... do kogos kto ma pojecie o tym ... czy jak sie zastosuje do sch. ktory podal "h jaworski" (tzan co trzeba wylutowac i co zewrzec), czy po wykonaniu tylko tych rzeczy juz jest okej czy trza cos jeszcze robic ??
    Jeżeli zawarte w temacie informacje nie są dla Ciebie wystarczające to otwórz nowy temat w dziale AUDIO.