Witam!
Mój Gigaset C100od czasu pewnej burzy zachowuje się troche nienormalnie. Zestawia połączenie, pozwala na przeprowadzenie rozmowy ale nie rozłącza rozmowy. Podejrzewam jakiś tranzystorek w bazie
Podpowiedźcie, może to V117 z poniższego schematu? (schemat od Gigaseta 100).
Jak rozumiem V108 ma ZESTAWIĆ połączenie a V117 ma je rozłączyć poprzez zwarcie sygnału do masy?
A może to V108 ma zestawić i rozłączyć połączenie?
Po zakończeniu gadulstwa przez ten telefon wystarczy fizyczne odpięcie lini telefonicznej i telefon jest gotowy do następnej rozmowy.
Mój Gigaset C100od czasu pewnej burzy zachowuje się troche nienormalnie. Zestawia połączenie, pozwala na przeprowadzenie rozmowy ale nie rozłącza rozmowy. Podejrzewam jakiś tranzystorek w bazie
Podpowiedźcie, może to V117 z poniższego schematu? (schemat od Gigaseta 100).
Jak rozumiem V108 ma ZESTAWIĆ połączenie a V117 ma je rozłączyć poprzez zwarcie sygnału do masy?
A może to V108 ma zestawić i rozłączyć połączenie?
Po zakończeniu gadulstwa przez ten telefon wystarczy fizyczne odpięcie lini telefonicznej i telefon jest gotowy do następnej rozmowy.