Pisałem o tym juz w innym temacie, ale to było tylko doklejone pytanie i nikt nie udzielił mi rady, więc zakładam do tego osobny temat.
Skonfigurowałem sieć w domu między komputerem PC z dostępem do internetu (neostrada), a laptopem. Chcę mieć internet na obydwóch komputerach, więc komputer główny musi udostpęnić połączenie temu drugiemu, ustawiłem to i działa ale nie do końca. Mianowicie działa tylko przesyłanie plików midzy komputerami, google.pl i program bearshare, żadna inna strona ani program niechcą działać, nawet gg niechce się zalogować. Pomóżcie niewem co mam zrobić. Dla informacji dodam, że na komputerze głównym jest Windows XP SP2+, a na laptopie Windows 98 SE. Sieć konfigurowałem z tego przepisu: http://www.warchalking.pl/a-33/Ad-Hoc-improwizacja_w_sieci_wireless.html
Jedyne co nie wiem jak Ustawić to nazwa hosta w okienku gdzie wpisuje się adresy dns, tak jak na obrazku:
Skonfigurowałem sieć w domu między komputerem PC z dostępem do internetu (neostrada), a laptopem. Chcę mieć internet na obydwóch komputerach, więc komputer główny musi udostpęnić połączenie temu drugiemu, ustawiłem to i działa ale nie do końca. Mianowicie działa tylko przesyłanie plików midzy komputerami, google.pl i program bearshare, żadna inna strona ani program niechcą działać, nawet gg niechce się zalogować. Pomóżcie niewem co mam zrobić. Dla informacji dodam, że na komputerze głównym jest Windows XP SP2+, a na laptopie Windows 98 SE. Sieć konfigurowałem z tego przepisu: http://www.warchalking.pl/a-33/Ad-Hoc-improwizacja_w_sieci_wireless.html
Jedyne co nie wiem jak Ustawić to nazwa hosta w okienku gdzie wpisuje się adresy dns, tak jak na obrazku: