Witam.
Dzis zdarzyl mi sie maly wypadek, podczas formatowania partycji z pod linuxa. Program(linuxowy) wyrzucil blad typu mkr.ext3(czy cos takiego, nie pamietam dokladnie) przez co 85 GB partycja z danymi uzywanej z pod Windowsa XP, stala sie nieodczytywalna dla XP(rzuca komunikat zeby ja sformatowac itp...), a rozne programy do partycjonowania czy odzyskiwania danych przedstawiaja ja jako ext3.
Dodam, ze jest to 120GB dysk w laptopie.
Na tej partycji byly bardzo wazne dane, projekty na studia, projekty do pracy, caly moj zbior zdjec, dokumentow itp.
Wobec czego chcialbym je odzyskac, razem z cala struktura plikow.
Probowalem juz EasyRecovery Professional - bez rezultatu (nie potrafi odczytac rodzaju partycji), R-Studio przeskanowal partycje mimo ze widzi ja jako ext3, to znalazl jakies dane i chcac je odzyskac, tworzy cala mase plikow ktorych nazwy wygladaja typu 23445.txt(a zawartosc - krzaki), ciezko z tych plikow cokolwiek odczytac.
Partytion Magic sypie bledem "nit Failed:error 117 Partition's drive letter cannot be identified" wiec chyba nie zabardzo mi pomoze w naprawieniu partycji.
Zainstalowalem wiec Paragon Hard Disk Manager 6.0, ale on widzi partycje jako ext3 i tylko 1,5GB zajetych.
Nie mam zabardzo pomyslow jak zmienic sposob widzenia tej partycji, bo wyglada na to, ze dane pozostaly na dysku, ale tablica alokacji (czy jakos tak to sie chyba nazywa) wskazuje dysk jako ext3.
Dodam jeszcze, ze przeszperalem google i niestety nie udalo mi sie znalesc jakies skutecznej metody na odzyskanie danych, wiec postanowilem poprosic was o pomoc.
Dzis zdarzyl mi sie maly wypadek, podczas formatowania partycji z pod linuxa. Program(linuxowy) wyrzucil blad typu mkr.ext3(czy cos takiego, nie pamietam dokladnie) przez co 85 GB partycja z danymi uzywanej z pod Windowsa XP, stala sie nieodczytywalna dla XP(rzuca komunikat zeby ja sformatowac itp...), a rozne programy do partycjonowania czy odzyskiwania danych przedstawiaja ja jako ext3.
Dodam, ze jest to 120GB dysk w laptopie.
Na tej partycji byly bardzo wazne dane, projekty na studia, projekty do pracy, caly moj zbior zdjec, dokumentow itp.
Wobec czego chcialbym je odzyskac, razem z cala struktura plikow.
Probowalem juz EasyRecovery Professional - bez rezultatu (nie potrafi odczytac rodzaju partycji), R-Studio przeskanowal partycje mimo ze widzi ja jako ext3, to znalazl jakies dane i chcac je odzyskac, tworzy cala mase plikow ktorych nazwy wygladaja typu 23445.txt(a zawartosc - krzaki), ciezko z tych plikow cokolwiek odczytac.
Partytion Magic sypie bledem "nit Failed:error 117 Partition's drive letter cannot be identified" wiec chyba nie zabardzo mi pomoze w naprawieniu partycji.
Zainstalowalem wiec Paragon Hard Disk Manager 6.0, ale on widzi partycje jako ext3 i tylko 1,5GB zajetych.
Nie mam zabardzo pomyslow jak zmienic sposob widzenia tej partycji, bo wyglada na to, ze dane pozostaly na dysku, ale tablica alokacji (czy jakos tak to sie chyba nazywa) wskazuje dysk jako ext3.
Dodam jeszcze, ze przeszperalem google i niestety nie udalo mi sie znalesc jakies skutecznej metody na odzyskanie danych, wiec postanowilem poprosic was o pomoc.