Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z funkcją comfort

20 Lis 2007 21:50 1748 15
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z podłączeniem sterownika centralnego zamka do golfa 3 zamek pneumatyczny z funkcją comfort. Znalazłem odpowiednie przewody i podłączyłem według rozpiski która znalazłem na elektrodzie. ale zamek sie nie otwiera anie się zamyka. Sygnał dochodzi do pompki ale pompka się nie załącza. Przeszukałem już wszystkie tematy o golfie 3 i nie znalazłem odpowiedzi. Bardzo proszę o odpowiedz. sterownik jest firmy Ampio i jest przystosowany na funkcje comfort
  • Poziom 9  
    wszystko zrobiłem według rozpiski dołączonej do Centralki impulsy podaje ale nie chce otwierać ani zamykać.
  • Poziom 15  
    Sterowanie z wkładki (klucza) działa.
  • Poziom 9  
    tak działa centrarka podaje impulsy do pompki ale pompka się nie załacza
  • Poziom 15  
    To znaczy,że z kluczyka też nie działa.Sprawdź zasilanie na pompce.(może woda ją zalała,często miałem takie przypadki
    )
  • Poziom 9  
    Z kluczyka działa. mam takie pytanie we funkcji comfort należy przeciąć zielony przewód i pod niego się podłączyć i tak zrobiłem ale na schemacie z elektrody miałem ze należny podłączyć jeszcze jeden przewód pod popielaty . ale znowu na schemacie dołączonym do sterownika nie ma takiego przewodu i w tym te schematy się nie zgadzają może w tym tkwi problem
  • Poziom 15  
    Podłączyłeś jak pisał "Carrier" - Sterowany + szary zamknij,zielony otwórz.Przewody wychodzą z drzwi kierowcy.Dłuższy impuls na szary przewód spowoduje zamknięcie szyb.
  • Poziom 33  
    Co ty tam tniesz???Masz napisane jak byk ZIELONY i SZARY.Wydłużenie impulsu na szary domyka szyby.Sterowanie PLUSEM.Sterownik musi podawać PLUS.I tyle.
  • Poziom 9  
    Sterownik podaje + nie zalezy mi na zamykaniu szyb po zamknięciu auta z pilota. chodzi tylko żeby centralny się zamykał więc przeciąłem zielony i się podłączyłem według schematy i nie działa. I podłączyłem tak przy zamknięciu auta z pilota + szedł na pompkę a masa na wkładkę a przy otwieraniu odwrotnie. Może powinąłem inaczej podłączyć
  • Poziom 15  
    Człowieku masz dwa przewody nie przecięte.Jeden szary(zamykanie plusem),dugi zielony(otwieranie plusem)
    Nic nie przecinasz dolutuj te przewody i musi chodzić!!!
    Nie zapomnij impulsu plusem-12V
  • Poziom 33  
    Ten link nie dziabie.Masz do podłączenia cztery przewody.Jak są migacze to sześć.Nic prostszego nie ma.Nie wiem jakie schematy są tam potrzebne.Ja już nie mogę pomóc bo prościej nie umiem napisać.A jeśli ty poprawiasz fabrykę to ja już nie wiem.
  • Poziom 15  
    Żeby każdy miał takie problemy,to na tym świecie było,by wspaniale:D:D
  • Poziom 9  
    Ja wstanę to pójdę sprobuję podłączyć może się uda sam nie wiem już. Dzięki za pomoc
  • Użytkownik usunął konto