Witam!
Przeszukałem elke i nie znalazłem nic ciekawego więc postanowiłem napisać..
Problem jak w temacie.. potrzebuje prostego schematu do sterownika stroboskopu! posiadam stroboskop SuperStrobe2700 (3,6kW poboru..)
ma on wejście jack na sterownik (12V DC)
chciałbym aby sterownik posiadał opcję regulacji prędkości jak i możliwość podawania sygnału w rytm muzyki oraz przycisk wyzwalający błysk...
jak pisałem nie znalazłem nic ciekawego i proszę o pomoc!
z góry dzięki !
______________________________________________________________
Umieszczam schemat sterownika który został przerysowany przezemnie a udostępniony przez Artur k.
Schemat jest po niżej opisanej poprawce więc powinien działać!
Po wykonaniu projektu potwierdzę jego działanie.
Przeszukałem elke i nie znalazłem nic ciekawego więc postanowiłem napisać..
Problem jak w temacie.. potrzebuje prostego schematu do sterownika stroboskopu! posiadam stroboskop SuperStrobe2700 (3,6kW poboru..)
ma on wejście jack na sterownik (12V DC)
chciałbym aby sterownik posiadał opcję regulacji prędkości jak i możliwość podawania sygnału w rytm muzyki oraz przycisk wyzwalający błysk...
jak pisałem nie znalazłem nic ciekawego i proszę o pomoc!
z góry dzięki !
______________________________________________________________
Umieszczam schemat sterownika który został przerysowany przezemnie a udostępniony przez Artur k.
Schemat jest po niżej opisanej poprawce więc powinien działać!
Po wykonaniu projektu potwierdzę jego działanie.