Witam
zlodzieje ukradli mi czujnik temp. zewnetrznej zalozylem nowa kostke (bo stara zostala wyrwana) oraz nowy czujnik ale na wyswietlaczu mam tylko zapalone stopnie celsjusza, nie ma zadnych kresek ani cyfr poprostu nic sie nie wyswietla poza symbolami ktore opisalem .
Prosze o pomoc jak to naprawic i gdzie moze byc uszkodzenie moze ktos ma schemat tej czesci instalacji ?
dziekuje
pozdrawiam
Mariusz K.
zlodzieje ukradli mi czujnik temp. zewnetrznej zalozylem nowa kostke (bo stara zostala wyrwana) oraz nowy czujnik ale na wyswietlaczu mam tylko zapalone stopnie celsjusza, nie ma zadnych kresek ani cyfr poprostu nic sie nie wyswietla poza symbolami ktore opisalem .
Prosze o pomoc jak to naprawic i gdzie moze byc uszkodzenie moze ktos ma schemat tej czesci instalacji ?
dziekuje
pozdrawiam
Mariusz K.