logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Golf 4 problem z wyswietlaniem temperatury zewnetrznej

r2d2 11 Gru 2003 19:42 1944 2
REKLAMA
  • #1 433645
    r2d2
    Poziom 14  
    Posty: 114
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    Witam

    zlodzieje ukradli mi czujnik temp. zewnetrznej zalozylem nowa kostke (bo stara zostala wyrwana) oraz nowy czujnik ale na wyswietlaczu mam tylko zapalone stopnie celsjusza, nie ma zadnych kresek ani cyfr poprostu nic sie nie wyswietla poza symbolami ktore opisalem .



    Prosze o pomoc jak to naprawic i gdzie moze byc uszkodzenie moze ktos ma schemat tej czesci instalacji ?

    dziekuje

    pozdrawiam
    Mariusz K.
  • REKLAMA
  • #2 442747
    kruczi
    Poziom 17  
    Posty: 249
    Pomógł: 14
    Ocena: 22
    skoro stara została wyrwana, a Ty załozyłeś nową to możliwe że coś nie tak podłączyłeś. a może gdy go "wyrywali" uszkodzili przewody.
  • #3 443762
    r2d2
    Poziom 14  
    Posty: 114
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    kruczi napisał:
    skoro stara została wyrwana, a Ty załozyłeś nową to możliwe że coś nie tak podłączyłeś. a może gdy go "wyrywali" uszkodzili przewody.



    Juz naprawilem , usterka byla jednak w zegarach
    dzieki za pomoc

    Pozdrawiam
    Mariusz K.

    Ps. Auto bylo po "strzale" , zimne lutowania na prockach jeden pod srodkowym wyswietlaczem drugi pod wlutowanym glosniczkiem
    po przesledzeniu gdzie wchodzi czujnik wchodzil on na pojedyncze porty obu prokcow.
REKLAMA