Mam problemik z BMW brak iskry brak pompy paliwa.
Przekażnik od pompy paliwa dobry brakuje mu jedynie sterowania.
Przekażnik od pompy paliwa dobry brakuje mu jedynie sterowania.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam