Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radia Naviheaven - porównanie, testy

thevice 26 Lut 2011 23:12 186263 237
  • #121 26 Lut 2011 23:12
    artu72
    Poziom 1  

Kupiłem model NA-7195 i mam problem z usytuowaniem anteny telewizyjnej w aucie . Może ktoś pomóc. Gdzie ja przymocować aby telewizor odbierał. I druga sprawa czy jest jakaś inna mapa do tego modelu GPS BOX 2 bo ta jest zbyt prymitywna . Proszę odrazu o pomoc w ustawieniu GPS- Co mam włączyć gdyż nie działa mi prędkościomierz w GPS

Dodano po 9 [minuty]:

Jak na razie działa poprawnie. Po za jednym problemem monitor wysuwany jest bardzo czuły i za każdym razem jak załączę monitor ręcznie to sie chowa automatycznie. I trzeba go delikatnie ruszyć aby się zatrzymał

• #122 02 Mar 2011 08:21
    krogaski
    Poziom 9  

Witwm! tez kupiłem radio NA 7195. Zamontowałem w Opelku. Problem był z podtrzymaniem pamięci, ponieważ w Oplach jest odwronie zasilanie i podtrzymanie. Ale wystarczy rozenrać obudowy bezpieczników i zamienić kabelki tzn połaczyc żółty z czrwonym i czerwony z żółtym. Nie wiem jak strowanie z kierownicy ale dałem sobie z tym spokój. GPS działa z automapą dobrze .Trochę z głośne komunikaty. Próbowałm wyciszyś w Aotomapie ale nie daje sie. Trzeb prawidłowo wpisać ściezke dostępu do programu. Powina wyglądać w pliku CANVA.INF nastepująco: \SDMMC\Automapa Eu\wceAm.exe to dla wersjinajnowszej Automapy. Poza tym wszystko na razie OK. Trochę z dużo przwodów z tyłu i nie bardzo miesci się w kieszeni. Bedzie cieplej to popracuję nad tym. Pytania na maila. krogaski(malpa)o2.pl

• #123 02 Mar 2011 18:16
    mirek26
    Poziom 11  

u siebie rozwiązałem (jeśli tak można powiedzieć) problem AutoMapy. Otóż miałem najnowszą a te chińskie radia mają problem z pamięcią, która AM potrzebuje. Zainstalowałem IGO 8 najnowsze i wszystko śmiga OK. Co do jakości AM i IGO to jest porównywalna.

• #124 03 Mar 2011 07:29
    krogaski
    Poziom 9  

Witam! Gdzie mogę nabyć Igo8? Proszę o namiary. Pozdrawiam.

• #125 05 Mar 2011 12:20
    taxidriver1
    Poziom 13  

Pytanie czy ma ktoś rozpiskę kostki podpinającej box gps do radia. Posiadam radio JVC z opcją podpięcia box-u ale niestety u nas dostępny jest tylko Naviheaven. Myślę że powinno działać po kombinacji kabelkami. Jak sądzicie.?

• #126 07 Mar 2011 09:06
    krogaski
    Poziom 9  

Witam! Odnośnie Automapy i radia Naviheaven to problem z regulacją głosności jest znany i podobno pracują nad tym. To może potrwać i to chyba długo. Ja poradziłem sobie w ten sposób. W Automape sa 4 głosy polskie. Jeden zostawiłem orginalny a następne zmniejszyłem programowo głośność o -10dB, -12 dB, -14db. To załatwia sprawę. Mam do wyboru trzy poziomy głośności. Jest przy tym troche roboty ale to zdaje egzamin. Pozdrawiam.

• #127 11 Mar 2011 16:23
    0202suchy
    Poziom 9  

Witam. Krogaski mam pytanie odnośnie głośności w automapie. Mógłbyś bardziej to opisać krok po kroku jak to można zrobić? Bo ja jeżdżę cały czas na wyłączonym dzwięku.Czy za każdym razem jak włączacie radio i nawigacje wczytuję wam się mapa, czy macie ją od razu gotową do użytku..

• #128 16 Mar 2011 07:26
    krogaski
    Poziom 9  

Witam! Moje radyjo od razu włącza sie i w tle loguje sie Automapa niezależnie czy ekran otwarty czy zamkniety. Z głosem to ja zrobiłem tak. Plik /jakiś głos/*.voice trzeba przekopiowac na dysk. Nastepnie rozpakować na poszczególne wav-y to jest 142 pliki. Następnie kazdy z osobna edytować programem i zmniejszać głośność komunikatu. U mnie zdał egzamin poziom -12dB. A następnie wszystko spakowac i wgrać do Automapy. Jest trochę roboty ale to jednorazowo sie robi. Poziom głosu jest zadowalający. Jezeli zrobisz to z innymi głosami z poziomem głośności np. -10dB, -12dB, -14dB i orginalny to masz 4 poziomy głośności. Skokowo ale jest. Do rozpakowani i pakowania użyłem programu AMREC ado edycji Audacity. Pozdrawiam.

• #129 22 Mar 2011 12:57
    pablotronix
    Poziom 1  

Czy mógłbym prosić kogoś, kto posiada radio Naviheaven NA-5511 o zdjęcie zrobione wieczorem bez flash`a ?
    Najbardziej pasuje mi podświetlenie zielone (wszystko mam podświetlone w tym kolorze) ale zdjęcia producenta pokazują, że ta zieleń jest jakaś taka IMO kiczowata.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

• #130 23 Mar 2011 21:48
    Kristoferus_pl
    Poziom 9  

Witam!
    Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem NA-7195GPS.Radyjko zamontowałem w Fordzie Galaxy i jestem bardzo zaskoczony jakością dźwięku (fabryczne głośniki). Gra o niebo lepiej od fabrycznego Ford 2006RDS (Blaupunkt) które grało nieźle.Obaliło również mit super grania SONY (zawsze byłłem fanem Blaupunkt'a), kaseciak ale 15lat temu b.wysoki model XR-8250. Tak więc reasumując, wszystkie tz. firmówki są robione również w Chinach i kto wie czy nie w tym samym garażu co Naviheaven. Przestańcie narzekać za taką kasę i tak jest wysoki pożiom drobne niedociągnięcia są okupione niską ceną. Nie słuchajcie buraków którzy słyszeli od innego buraka który widział zdjęcie w internecie i stwierdził że sprzęt jest do d... bo rozdzielczość zdjęcia była słaba. Ja osobiście mam ten sprzęcik, słuchałem muzyczki, oglądałem dvd i dvix'y i jestem zadowolony. z czystym sumiemiem mogę polecić to radyjko mniej zamożnym normalnym ludziom. Nie polecam FANATYKOM firmówek bo choćby grało jak kino domowe za 50000pln to i tak będzie chiński badziew.
    Załączone pliki to wyciszone voice'y do AutoMapy dopasowane do głośności radia (NA-7195GPS). Jak dla mnie są OK. nie przekrzykują radia.

Załączniki:
  • #131 30 Mar 2011 12:10
    Kristoferus_pl
    Poziom 9  

Czy Ktoś testował kartę SD 32GB na NA-7195. Chciałbym sobie taką kupić ale mam dylemat czy radio obsłuży.

• #132 11 Kwi 2011 12:20
    kamiltgk
    Poziom 2  

Mam radio NA-4195chciałbym sie dowiedzieć jaka moze obsłuzyc maksymalnie karte pamieci poki co planuje kupic 4 giga ale czy dał by on rade obsłuzyc większa bez problemu

• #133 04 Maj 2011 13:17
    TheMaciej
    Poziom 8  

TheMaciej napisał:
    Opinia ;)
    Kupilem niedawno takie radio:
    (wszystkie zdjęcia z strony www.naviheaven.pl)

Cytat:
    Pamięć antywstrząsowa MP3 - bez obraniczeń
    Wyświetlacz LCD
    Moc 4 x 60 Watt
    Zdejmowany przedni panel
    Odczyt muzyki wyłącznie z kart SD/MMC oraz USB (pendrive)
    Chinche RCA + AUX
    Equalizer - FLAT, CLASS, POP, ROCK...

Tak wyglada cala zawartosc paczki:

Paczka: ładnie zabezpieczona, opakowana i przyszla w 2 dni od przelewu.

Instrukcja: Po polsku i angielsku... właściwie to po angielsku i przetłumaczona na polski chyba przez jakis program do tłumaczenia ;) ale zrozumiala, tylko mało szczegółowa, wystarczyło żeby podpiąć poprawnie

Sposób montażu:
    GDYBYM posiadał w aucie wtyczke ISO oraz kieszeń na radio to podłączenie całości trwało by pare chwil. W moim przypadku, po zakupie wtyczki ISO i chwili pracy piłką i pilnikiem nad tapicerką, radio przytwierdziło się do auta nawet elegancko.

Obsługa: W pierwszej chwili nieco ogłupia fakt że nie ma nigdzie przycisku "play" ktory zazwyczaj jest jednym z najczęśiej, a czesto jedynym, uzywanym przyciskiem w radiu. Jednak gdy juz człowiek nauczy się który z nich odpala muzykę to trafienie w niego paluchem jest dość proste.
    Pokrętło głośności nie jest tylko pokrętłem, ale można nim też "kliknąć", czynność ta zmienia funkcje pokrętła (głośność i jakieś basy chyba,kilka tego jest) było by to bardzo wygodne gdybym tylko kiedyś zapragnął robić pokrętłem coś innego niż przyciszać radio gdy słysze "papiren bite" od smerfa zza okna :)

Większości przycisków pewnie i tak nigdy nie nacisnę, ale wyglądają profesjonalnie :D

Panel po odpięciu od razu chce wypadać na podłogę, ale da się przeżyć.
    Pilot: Jak widać na zdjęciu z paczki, szara płytka i pełno przycisków. Chwyta spoza auta ale trzeba dość dobrze wycelować. Zawsze się zastanawiałem po co właściwie pilot do radia samochodowego, ale po namyśle wsadziłem go do kieszeni za fotelem kierowcy i jak ktoś z tyłu będzie wołał o głośniej to sobie sam przygłośni.

>>>>>>>>>>Najważniejsze<<<<<<<<<
    Jakośc muzyki: Jak na moje 4 najtańsze głośniki to i tak efekt jest bardzo dobry, podpiąłem radio eksperymentalnie w miejsce radia w aucie znajomego "audiofila" (zawsze pukam się znacząco w głowe wymawiając to słowo) i według jego opini "ujdzie"

Podsumowanie:
    Jak dotąd żadnych problemów czy skarg.
    Jeśli chcesz mieć fajne radio za niską cenę to polecam. Jeśli chcesz mieć zajebiste radio z zajebistą metką a cena nie gra roli to odradzam.
    I jestem zadowolony z zakupu :)

Dla wszystkich zainteresowanych:

Radio o którym pisałem wcześniej wciąż działa, ale już resztkami sił, przez zimę zawilgł panel i teraz przy najlżejszym dotknięciu przestaje kontaktować
    (latają po ekranie jakieś dziwne znaki albo przygasa całkiem, klawisze przestają działać)
    Ale radio dalej gra bardzo dobrze, jak się ustawi już piosenkę to potem leci :D

• #134 08 Maj 2011 19:19
    kkominek
    Poziom 9  

Mam N-5096 i jestem raczej zadowolony. jedyny problem to kontrast wyświetlana obrazu nawigacji.
    I tu mam pytania.
    - Czy jest jakiś sposób, żeby zmusić sprzęt do podania obrazu z nawigacji na zewnętrzny monitor? kupiłem zewnętrzny dodatkowy wyświetlacz (monitorek w osłonie przeciwsłonecznej) do tego sprzętu. Myślałem, że na nim będę widział więcej i lepiej. Okazało się, że owszem mogę na nim oglądać film z DVD czy karty ale obraz nawigacji nie jest przekazywany. A to było dla mnie najważniejsze.
    - Czy ktoś ma opis poszczególnych wyprowadzeń w gnieździe łączącym stację z modułem GHPS BOX ? Myślę, że któreś kabelki ( a jest ich tam chyba 13 ) przekazują po prostu sygnał AV i to byłoby rozwiązanie. Pozostałe są jak sądzę odpowiedzialne za dotykowe sterowanie.

• #135 11 Maj 2011 22:47
    0202suchy
    Poziom 9  

Witam. KKominek z tego co się dowiedziałem to problem z kontrastem nawigacji leży właśnie w GPS BOX-ie i kablu łączącym moduł z radiem. Podobno kabel nie ma odpowiedniej przepustowości... Więc próba z dodatkowym monitorem nic chyba nie pomoże...

• #136 11 Maj 2011 23:16
    kkominek
    Poziom 9  

To chyba mało prawdopodobne - kabel można "pogrubić" ale wątpię czy to coś zmieni. Inne umiejscowienie drugiego monitora (przy suficie) ograniczy wpływ słońca i będzie OK

Moim zdaniem, podczas korzystania z BOXa, główna stacja pracuje w trybie zwykłego monitora a ponieważ ma lipne bebechy i jest kiepskim monitorem więc obraz jest jaki jest.
    Nie wiem tylko czy obraz jest przekazywany dwoma kabelkami jak zwykłe AV czy może każdy kolor z osobna tak jak w komputerze. Tego chcę się dowiedzieć żeby zrobić jakieś testy z drugim wyświetlaczem

Rozmawiałem też z serwisem na temat wyprowadzeń - chyba niewiele wskóram, ponoć nie mają schematów ale coś mają mi podesłać.

No i mam pomysł na sprawdzenie kabli (w ostateczności). Wymyśliłem, żę będę po kolei odłączał po jednym kabelku i jeżeli za którymś razem zniknie obraz to jestem w domu. Dobrze myślę? Czy może jest to prosta droga do awarii?

• #137 12 Maj 2011 00:16
    0202suchy
    Poziom 9  

Tyle dowiedziałem się od dystrybutora od którego kupowałem radio,bo mnie też już to denerwuje ze nic nie widać w dzień jak świeci słońce.. Ale powiedział mi że nic mi na to nie poradzi,bo to wina kabla,więc dlatego napisałem o tym..

• #138 14 Maj 2011 15:24
    kkominek
    Poziom 9  

Prawdę mówiąc trochę jestem blięj rozwiązania problemu.

Znam schemat 13-pinowego gniazda. Wyjścia odpowiedzialne za obraz są opisane tak:
    8) Video_GND
    3) RED
    4) GREEN
    7) BLUE
    12) C-SYNC
    11) PCLK
    Teraz tylko trzeba to zamienić na te RGB na obraz do wejścia AV monitorka (czyli wejścia VIDEO lub inaczej Composite)

I tu niestety znowu ściana!
    Potrzebny jest jakiś konweretr (sumator) sygnału złożonego z RGB na AV. Sa w sprzdaży jakieś urządzenia ale wszystkie wymagają oprócz kolorów RGB dwóch synchronizacji (V_SYNC i H_SYNC) czyli takich jakie są stosowane w monitorach komputerowych (VGA)
    Natomiast tutaj mamy tylko jedną synchronizację: C_SYNC.

I co dalej? Nie mogę nigdzie znaleźć potrzebnego konwertera - może ktoś coś takiego namierzył?

• #139 18 Maj 2011 09:38
    zmariusz
    Poziom 10  

Witam
    Posiadam radio naviheaven zw-gps od sierpnia 2008 roku.
    Napisze co do jakości(wytrzymałości) radia.
    W styczniu miałem dachowanie, radio było mizernie zamocowane i wyleciało z kieszeni, polatało troche po samochodzie przy okazji bijąc szybę przednią. Ku mojemu zaskoczeniu radio wciąż działa był mały problem w panelu pekł dławik ale wymienił go moj brat.
    Mam obecnie passata b5 i prosiłbym o przypomnienie co zrobić by radio nie traciło ustawien, gdzie co podłączyć?

• #140 18 Maj 2011 10:20
    Kristoferus_pl
    Poziom 9  

We wtyku musisz zamienić miejscami kabelek żółty i czerwony.

• #141 18 Maj 2011 15:39
    zmariusz
    Poziom 10  

Kristoferus_pl napisał:
    We wtyku musisz zamienić miejscami kabelek żółty i czerwony.

No dobra, tylko u mnie było do tej pory oryginalne radio VW Beta i w nim pamięć była na kostce od zasilania w samochodzie; żółty kabel nie jest nigdzie podłączony (wisi sobie luzem). Czy mam go podłączyć do przewodu czerwonego w kostce? Zaznaczam, że radio wyłączę się po wyjęciu kluczyka.

• #142 18 Maj 2011 17:58
    Kristoferus_pl
    Poziom 9  

W kostce radia są te kabelki to te z bezpiecznikami, trzeba je zamienić miejscami aby pasowały do standartowej kostki iso.

• #143 19 Maj 2011 18:55
    Boras18
    Poziom 11  

Witam Zna ktos model tego radia ?? i czy jest mozliwosc wgrania nowszego softu ??

• #144 20 Maj 2011 03:07
    oku
    Poziom 2  

TheMaciej napisał:
    Opinia ;)

Też toto kupiłem i:

- faktycznie gra - choć jakość dźwięku tylko "dostateczna" moim zdaniem - a wybredny nie jestem (porównanie do taniego JVC w tym samym aucie)

- Prawda, że zbyt jasne podświetlenie klawiszy - udało mi się wymienić diody smd na słabsze, zwykłe (smd łatwiej było wydłubać niż odlutować. ;) ) Do punktów lutowniczych po smd udało się przylutować małe diodki (ok 2,5v)

- Podświetlenie LCD też takie sobie - dwie jasne diody po bokach zamiast "podświetlacza" -lekko nierównomierne i "sączy się" lekko od wewnątrz na szybkę obudowy. Zresztą patrz zdjęcie. Aby to poprawić zrobiłem uszczelkę z czarnej pianki. Niewiele pomogła ;)

- Najgorsza wada - nie mogę go zmusić do wczytania więcej niż 200-300 utworów z 8-mio gigowej karty. Pojawia się komunikat NNN-MAX, gdzie NNN to liczba z zakresu ok 200-300. Widać ma zbyt mało pamięci "operacyjnej" na zeskanowanie nośnika. (bo robi to tylko przy jego wymianie) Aby wykorzystać pojemność karty musiałem skleić tracki albumów w pojedyncze duże mp3. Wtedy czyta więcej - z tej samej dużej i pełnej karty. Nie pomaga dzielenie na katalogi, skracanie nazw itp. A miało być tak pięknie (czyli miał być koniec ze zmienianiem nośników) W instrukcji nie ma mowy o takim ograniczenie. To wkurza!

- Na zdjęciach radia w necie nie zobaczycie, że ma ono na wyświetlaczu u dołu, pod cyframi, mrugający "histogram" Na szczęście niewielki. (Ale po co!?) Poza tym wyświetlacz niespotykanie dziś ascetyczny - i za to plus

• #145 26 Maj 2011 12:47
    Raus
    Poziom 9  

oku napisał:
    TheMaciej napisał:
    Opinia ;)

Też toto kupiłem i:

- faktycznie gra - choć jakość dźwięku tylko "dostateczna" moim zdaniem - a wybredny nie jestem (porównanie do taniego JVC w tym samym aucie)

- Prawda, że zbyt jasne podświetlenie klawiszy - udało mi się wymienić diody smd na słabsze, zwykłe (smd łatwiej było wydłubać niż odlutować. ;) ) Do punktów lutowniczych po smd udało się przylutować małe diodki (ok 2,5v)

- Podświetlenie LCD też takie sobie - dwie jasne diody po bokach zamiast "podświetlacza" -lekko nierównomierne i "sączy się" lekko od wewnątrz na szybkę obudowy. Zresztą patrz zdjęcie. Aby to poprawić zrobiłem uszczelkę z czarnej pianki. Niewiele pomogła ;)

- Najgorsza wada - nie mogę go zmusić do wczytania więcej niż 200-300 utworów z 8-mio gigowej karty. Pojawia się komunikat NNN-MAX, gdzie NNN to liczba z zakresu ok 200-300. Widać ma zbyt mało pamięci "operacyjnej" na zeskanowanie nośnika. (bo robi to tylko przy jego wymianie) Aby wykorzystać pojemność karty musiałem skleić tracki albumów w pojedyncze duże mp3. Wtedy czyta więcej - z tej samej dużej i pełnej karty. Nie pomaga dzielenie na katalogi, skracanie nazw itp. A miało być tak pięknie (czyli miał być koniec ze zmienianiem nośników) W instrukcji nie ma mowy o takim ograniczenie. To wkurza!

- Na zdjęciach radia w necie nie zobaczycie, że ma ono na wyświetlaczu u dołu, pod cyframi, mrugający "histogram" Na szczęście niewielki. (Ale po co!?) Poza tym wyświetlacz niespotykanie dziś ascetyczny - i za to plus

A jaką macie wersje kolorystyczną panelu? Bo przymierzam się do tego radia i nie wiem który kolor wybrać. Wydaje mi się że czerwony powinien najmniej świecić po oczach a niebieski najbardziej.

Dobrze kombinuje?

• #146 26 Maj 2011 23:24
    oku
    Poziom 2  

Ja miałem wersję zieloną i waliła po oczach. Zieleń ta zresztą - to nie taka typowa zieleń diodowa sprzed 10-ciu lat - tylko bardziej nasycona. Sądzę, że każdy kolor będzie tak dawał

Dają tam bardzo jasne, nowoczesne ledy smd. W nocy zbyt mocno to świeciło. A przy tym świeciło nierównomiernie - niektóre klawisze były lekko niedoświetlone. Zresztą zobaczcie zdjęcie - dwa duże przeźroczyste klawisze na prawo od "gałki" - górny jak widać świeci słabiej - i tak jest też w "realu" nie tylko na zdjęciu. A klawisze na lewo od gałki - są tam "next, prev, on/of" Widzicie tam jakieś czerwone światełko? No właśnie...

U mnie najpierw poszła w ruch czarna taśma do obklejenia nadmiernie świecących kawałków (zwłaszcza gałka volume otoczona "dziurą" w obudowie przyświecała )
    Potem już opisana wyzej wymiana led'ów na słabsze i w odcieniu pasującym innych podświetleń w samochodzie.

Ps - Podświetlenie wyświetlacza w moim zielonym to było światło białe, zmieszane z kolorem od reszty ledów - czyli takie +-zielonkawe.

• #147 31 Maj 2011 22:41
    Raus
    Poziom 9  

oku napisał:
    Ja miałem wersję zieloną i waliła po oczach. Zieleń ta zresztą - to nie taka typowa zieleń diodowa sprzed 10-ciu lat - tylko bardziej nasycona. Sądzę, że każdy kolor będzie tak dawał

Dają tam bardzo jasne, nowoczesne ledy smd. W nocy zbyt mocno to świeciło. A przy tym świeciło nierównomiernie - niektóre klawisze były lekko niedoświetlone. Zresztą zobaczcie zdjęcie - dwa duże przeźroczyste klawisze na prawo od "gałki" - górny jak widać świeci słabiej - i tak jest też w "realu" nie tylko na zdjęciu. A klawisze na lewo od gałki - są tam "next, prev, on/of" Widzicie tam jakieś czerwone światełko? No właśnie...

U mnie najpierw poszła w ruch czarna taśma do obklejenia nadmiernie świecących kawałków (zwłaszcza gałka volume otoczona "dziurą" w obudowie przyświecała )
    Potem już opisana wyzej wymiana led'ów na słabsze i w odcieniu pasującym innych podświetleń w samochodzie.

Ps - Podświetlenie wyświetlacza w moim zielonym to było światło białe, zmieszane z kolorem od reszty ledów - czyli takie +-zielonkawe.

Zakupiłem wersję czerwoną.

Niestety nie mam porównania do wersji zielonej i niebieskiej, ale jest naprawdę OK i wydaje mi się że powinno być lepiej niż na zielonej i niebieskiej.

Jedynie dosyć mocno świeci z dziury dookoła gałki volume, ale naprawdę nie ma tragedii:)

• #148 04 Cze 2011 19:52
    MadMax111
    Poziom 2  

krogaski napisał:
    Witam! Moje radyjo od razu włącza sie i w tle loguje sie Automapa niezależnie czy ekran otwarty czy zamkniety. Z głosem to ja zrobiłem tak. Plik /jakiś głos/*.voice trzeba przekopiowac na dysk. Nastepnie rozpakować na poszczególne wav-y to jest 142 pliki. Następnie kazdy z osobna edytować programem i zmniejszać głośność komunikatu. U mnie zdał egzamin poziom -12dB. A następnie wszystko spakowac i wgrać do Automapy. Jest trochę roboty ale to jednorazowo sie robi. Poziom głosu jest zadowalający. Jezeli zrobisz to z innymi głosami z poziomem głośności np. -10dB, -12dB, -14dB i orginalny to masz 4 poziomy głośności. Skokowo ale jest. Do rozpakowani i pakowania użyłem programu AMREC ado edycji Audacity. Pozdrawiam.

Witam zakupiłem już rok temu radyjko ale nie używałem Automapy bo było za głośno, znalazłem światełko w tunelu ale siedzę cały dzień ściągałem już z rożnych serwerów program AMREC i żaden nie jest w stanie rozpakować pliku Holek (pl)voice, bardzo proszę o pomoc ewentualnie podesłanie gotowca

• #149 04 Cze 2011 20:30
    Kristoferus_pl
    Poziom 9  

Czytajmy wypociny Innych !!! Kilka postów wyżej masz gotowe pliki!

• #150 04 Cze 2011 20:49
    MadMax111
    Poziom 2  

Kristoferus_pl napisał:
    Czytajmy wypociny Innych !!! Kilka postów wyżej masz gotowe pliki!

A no czytam tylko pliki z tych wypocin działają na początku tj "Witam w systemie automapa......" i to jest cicho a cała reszta komunikatów bardzo głośna w Hołku i Mikołaju jest tak samo. Dlatego proszę o sprawdzone pliki

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME