Dysk 7200 Maxtor 40GB, codec PICVideo, VirtualDub 1.4.10, system Win98 SE świeżutko zainstalowany i zaciemniony obraz po przechwytywaniu.
Doszedłem do wniosku, że to dzieje się dopiero po wykonaniu kilku zrzutów i/lub kompresji video, tak jakby w Virtual Dub było jakieś ograniczenie i tu pytanie:
Czy wersja VirtualDub 1.4.10 jest programem freeware?
Może to jakieś ograniczenie programu to powoduje. Wcześniej korzystałem z innego kodeka MJPEG Morgan a teraz z PICVideo i to samo.
Może to dzieje się tylko w tej wersji VD. Czy nikt nie spotkał się z podobnym problemem?
Proszę o pomoc?
Doszedłem do wniosku, że to dzieje się dopiero po wykonaniu kilku zrzutów i/lub kompresji video, tak jakby w Virtual Dub było jakieś ograniczenie i tu pytanie:
Czy wersja VirtualDub 1.4.10 jest programem freeware?
Może to jakieś ograniczenie programu to powoduje. Wcześniej korzystałem z innego kodeka MJPEG Morgan a teraz z PICVideo i to samo.
Może to dzieje się tylko w tej wersji VD. Czy nikt nie spotkał się z podobnym problemem?
Proszę o pomoc?