Witam.
Mam problem z napięciem +12V w wyżej wymienionym zasilaczu. Wynosi ono +12.72V, a reszta napięć jest w porządku. Tolerancja dla tego zasilacza wynosi +/-5% tak wiec jest ono za duże. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam