witam. zakupilem rometa chart'a i mysle nad lekkim tuningiem. W silniku wymieniony jest cylinder, tłok, pierscienie, simeringi na wale, tlumik od simsona, gaznik BING 14. Chcialbym zalozyc sportowy tlumik. Znalazlem na allegro cos takiego:
Co o tym myslicie? Mam jeszcze jeden problem. Motocykl nie posiada obecnie licznika. Chcialbym zalozyc jakis inny. Od jakiego motoru moze pasowac?
Myslalem jeszcze nad zalozeniem alarmu. Podajcie mi jakies modele do 100zl ktore by sie nadaly. A jak jest z elektronicznym zaplonem tzn. chodzi mi o to zeby nie trzeba bylo "kopac". Jest taka mozliwosc? Jeszcze nigdy nie widzialem czegos takiego w motorze ze skrzynia biegow. Pozdro.
Co o tym myslicie? Mam jeszcze jeden problem. Motocykl nie posiada obecnie licznika. Chcialbym zalozyc jakis inny. Od jakiego motoru moze pasowac?
Myslalem jeszcze nad zalozeniem alarmu. Podajcie mi jakies modele do 100zl ktore by sie nadaly. A jak jest z elektronicznym zaplonem tzn. chodzi mi o to zeby nie trzeba bylo "kopac". Jest taka mozliwosc? Jeszcze nigdy nie widzialem czegos takiego w motorze ze skrzynia biegow. Pozdro.