Witam
Mam problem mianowicie w kościele podczas gry na organach występuje efekt podobny do tremolo/ chorusa. Dziś wyczaiłem że mikrofony przy ołtarzu mają tak dużą czulość że sciągają dzwięk organów na swój wzmacniacz i stąd całe to zjawisko ( coś jak tremolo wchodzące w chorusa). Gdy wyłącze wzmacniacz mikrofonowy efekt zanika.
Jak się tego pozbyć bez wyrzucania mikrofonów (podobno dużo kosztowały )????
Wzmacniacz rduch z mikserem automatycznym typu MWL- 5B z eliminatorem sprzężeń http://www.rduch.com.pl/produkcja/seria_mwl/mwl5b.htm.
Organy - klawiatura midi podłączona do komputera (program sumulujący) a on podłaczony do eltrona 100
POMÓŻCIE
organista
Mam problem mianowicie w kościele podczas gry na organach występuje efekt podobny do tremolo/ chorusa. Dziś wyczaiłem że mikrofony przy ołtarzu mają tak dużą czulość że sciągają dzwięk organów na swój wzmacniacz i stąd całe to zjawisko ( coś jak tremolo wchodzące w chorusa). Gdy wyłącze wzmacniacz mikrofonowy efekt zanika.
Jak się tego pozbyć bez wyrzucania mikrofonów (podobno dużo kosztowały )????
Wzmacniacz rduch z mikserem automatycznym typu MWL- 5B z eliminatorem sprzężeń http://www.rduch.com.pl/produkcja/seria_mwl/mwl5b.htm.
Organy - klawiatura midi podłączona do komputera (program sumulujący) a on podłaczony do eltrona 100
POMÓŻCIE
organista