Czesć mam pytanko jak podczepić led pod volume wzmacniacza zeby pokazywało wartośc czy to jest wogóle możliwe
https://obrazki.elektroda.pl/50_1206392468.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/12_1206392541.jpg
dopisze ze wyswietlacz ma 18 stopek
https://obrazki.elektroda.pl/50_1206392468.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/12_1206392541.jpg
dopisze ze wyswietlacz ma 18 stopek