Kupiłem phonocary y-line (165), pioneera deh-2000mp Szukam tweeterów.
Na początku myślałem o hertzach ale mają podobno odtry dźwięk.
Sony XS-H03 też są słabe.
Jakie mi radzicie. Cena za komplet do 100, najlepiej ze zwrotnicami
Zmieniłem tytuł wiadomości, post był raportowany. Ozdobniki , jeden pytajnik by w zupełności wystarczył . Sylwek
Na początku myślałem o hertzach ale mają podobno odtry dźwięk.
Sony XS-H03 też są słabe.
Jakie mi radzicie. Cena za komplet do 100, najlepiej ze zwrotnicami
Zmieniłem tytuł wiadomości, post był raportowany. Ozdobniki , jeden pytajnik by w zupełności wystarczył . Sylwek