logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie TWEETERY? Czy któreś z tych są dobre? Jakieś inne propozycje?

--SeBo-- 06 Paź 2006 21:30 2136 9
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono wybór tweetów do systemu car audio, analizując trzy propozycje z Allegro, które zostały ocenione jako mniej wartościowe. Zamiast nich polecano głośniki wysokotonowe Tonsil serii DT oraz zestaw Speed. Pojawiła się także sugestia tweetów Sinuslive neo (modele neo 110, neo 25, neo 13) jako wysokiej klasy kopułkowych głośników wysokotonowych, które zapewniają lepszą jakość dźwięku i trwałość. Omówiono różnice między tweetami tubowymi a kopułkowymi – tubowe mają wyższą skuteczność, ale gorsze właściwości akustyczne w zastosowaniach car audio ze względu na kierunkowość dźwięku. Wspomniano, że tubowe tweetery są częściej stosowane na estradzie niż w systemach samochodowych. Autor planuje dołożyć tweetery do głośników Pioneer TS-G1018 o skuteczności 90 dB/1W/1m, preferując kopułkowe tweetery zamiast piezoelektrycznych. Podano linki do ofert Allegro i sklepów internetowych z rekomendowanymi modelami.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA