Witam
Podczas instalacji XP na dysku SATA wciskam F6 i potem gdy zażąda wkładam dyskietkę ze sterownikami (txtsetup.oem). Potem instalacja przebiega normalnie, dysk zostaje wykryty i rozpoczęta zostaje instalacja windowsa. Lecz podczas kopiowania plików pokazuje się informacja, że nie może skopiować kolejno :
- viamraid.sys
- viamraid.inf
- viamraid.cat
Te pliki są na dyskietce. lecz bez przerwy pokazuje się informacja, że nie może skopiować tych plików.
Proszę o poradę co z tym zrobić.
Pozdrawiam Jacek
Podczas instalacji XP na dysku SATA wciskam F6 i potem gdy zażąda wkładam dyskietkę ze sterownikami (txtsetup.oem). Potem instalacja przebiega normalnie, dysk zostaje wykryty i rozpoczęta zostaje instalacja windowsa. Lecz podczas kopiowania plików pokazuje się informacja, że nie może skopiować kolejno :
- viamraid.sys
- viamraid.inf
- viamraid.cat
Te pliki są na dyskietce. lecz bez przerwy pokazuje się informacja, że nie może skopiować tych plików.
Proszę o poradę co z tym zrobić.
Pozdrawiam Jacek