Dźwięk prawidłowy, obraz z euro i z anteny tak jak na foto. Wymieniłem C519 w przetwornicy w gałezi 14V, był pusty i wylany, ale nie pomogło.
Na katodach kineskopu po 175V, chyba za dużo.
Zasilanie wzmacniaczy wizyjnych ok. tj. 180V filtracja też ok.
Proszę nie zwracać uwagi na widoczne odbicia na ekranie, tylko na poziome dziwne paski i pionowe zaciemnienia oraz od góry zmniejszone wymiary obrazu.
Proszę poprawić tytuł. Regulamin pkt.11 [dzimi]
Na katodach kineskopu po 175V, chyba za dużo.
Zasilanie wzmacniaczy wizyjnych ok. tj. 180V filtracja też ok.
Proszę nie zwracać uwagi na widoczne odbicia na ekranie, tylko na poziome dziwne paski i pionowe zaciemnienia oraz od góry zmniejszone wymiary obrazu.
Proszę poprawić tytuł. Regulamin pkt.11 [dzimi]