Nie wiem czy to jest ten właśnie dział , ale mam pewien problem posiadam antenę siatkową z symetryzatorem , mieszkam w odległości 25 km od lublina
i chciałbym odebrać tvn. U kolegi niedaleko ode mnie dość dobrze odbiera. Do anteny tej dokupiłem zasilacz za 13zł i nie łapie. Wymieniłem go na następny i następny i nie łapie. Problem jeszcze tkwi w tym iż podłączam zasilacz do anteny i na tym zasilaczu odbiera gorzej tvp 3 lublin niż na samej siatce z symetryzatorze , a tvn-u nie ma. Może mi ktoś doradzić w co mam zrobić z siatkową aby łykała tvn ?
Pozdro !
Proszę nie zamieszczać drugich tematów związanych z tym samym wątkiem. Proszę o kontynuację w tym temacie. [_OBCY_]
i chciałbym odebrać tvn. U kolegi niedaleko ode mnie dość dobrze odbiera. Do anteny tej dokupiłem zasilacz za 13zł i nie łapie. Wymieniłem go na następny i następny i nie łapie. Problem jeszcze tkwi w tym iż podłączam zasilacz do anteny i na tym zasilaczu odbiera gorzej tvp 3 lublin niż na samej siatce z symetryzatorze , a tvn-u nie ma. Może mi ktoś doradzić w co mam zrobić z siatkową aby łykała tvn ?
Pozdro !
Proszę nie zamieszczać drugich tematów związanych z tym samym wątkiem. Proszę o kontynuację w tym temacie. [_OBCY_]