witam, zastanawiam sie nad kupnem kluczy nasadowych, jaka firma jest najlepsza? mam troche kasy do wydania więc chodzi mi o coś naprawde dobrego. jakie firmy są najlesze
Z tego co mi wiadomo to Bahco to to samo co Belzer i Sandvik. Maja naprawdę świetne narzędzie, ja od jakiegoś czasu sukcesywnie coś od nich kupuje. Jeśli chodzi o dystrybutora to polecam http://www.narzedzia.poznet.pl/ bardzo mili ludzie.