Witam. Prosze o informacje jakich najlepej uzyc programów aby stworzyc wlasna strone www oraz postawic serwer domowy na wlasnym kompie i przerzucic ta strone na serwer aby mozna bylo za pomoca przegladarki internetowej wyswietlic ta strone. zainstalowałem sobie program vertrigo server jednakze po wpisaniu ip w przegladarce nic sie nie wyswietla. prosze o pomoc i podpowiedz.dziekuje i pozdrawiam