Witam.
Mam taki problem - auto zaliczyło dzwon i po naprawie jest taki problem, że nie mogę odpalić. Kiedy natomiast połącze bezpośrednio kablem plus z akumultaora z zaworem pompy paliwowej to zapalę go kluczykiem jak i wyłącze kluczykiem. Może ktoś wie jako to rozwiązać? Albo poprostu jak całkowiecie ominąć immo?
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Mam taki problem - auto zaliczyło dzwon i po naprawie jest taki problem, że nie mogę odpalić. Kiedy natomiast połącze bezpośrednio kablem plus z akumultaora z zaworem pompy paliwowej to zapalę go kluczykiem jak i wyłącze kluczykiem. Może ktoś wie jako to rozwiązać? Albo poprostu jak całkowiecie ominąć immo?
Pozdrawiam i proszę o pomoc