Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwne łączenie, nie otwiera stron, Neostrada, modem SAGEM.

kazmir 01 Lut 2009 20:47 1473 5
  • #1 01 Lut 2009 20:47
    kazmir
    Poziom 15  

Witam
    Mam taki dziwny objaw z Neostadą (modem SAGEM F@st 800-840) i nie mogę sobie z tym poradzić, może już ktoś się z taką chorobą spotkał?
    Po ustanowieniu połączenia strony (różne) otwierają się lub wszystko stoi . Przypomina to płynięcie po sinusoidzie. Na wierzchołku łączy potem jak spada coraz gorzej po przejściu osi nic nie łączy. Podczas godzinnej pracy tylko kilka 4-6 jest okresów dobrej pracy powiedzmy po 1-2 min i potem połączenie siada.
    Rozłączanie i ponowne łączenie nic nie daje (Firefox) na IE to samo Dziwne bo jak się ściąga plik cały czas idzie pełną parą 130 (łącze 1Mb) ale strony nie połączy (kiedyś tak nie było – można było otwierać kilka zakładek i nic)
    Pozdr….

0 5
  • #2 02 Lut 2009 15:21
    Scorpio87
    Poziom 12  

A czy masz synchronizację? Świeci się ciągle dioda od synchronizacji na modemie??

0
  • #3 02 Lut 2009 17:56
    kazmir
    Poziom 15  

Tak świeci się cały czas. Czasami dwie godziny ściągą się plik i nic - nie ma komunikatu, że zerwane łącze itp.. natomiast chcesz otworzyć google lub cokolwiek i du....a
    Zastanawiam się czy Skype lub inny program (ale jaki???) nie powoduje blokowania wysyłania?

0
  • #4 02 Lut 2009 22:33
    Scorpio87
    Poziom 12  

A pliki się ściągają w całości??

0
  • #5 03 Lut 2009 19:37
    kazmir
    Poziom 15  

Tak w całości co ciekawe podłączyłem innego leciwego PC-ta
    który ma w zasadzie tylko postawiony system i nic więcej i tam nie ma problemu co jest grane

0
  • #6 07 Lut 2009 00:05
    Scorpio87
    Poziom 12  

Modem podłączony do komputera przez USB?? Jeżeli tak, to podłącz do innego portu USB, jeżeli nie podziała spróbuj prze instalować sterownik i software do modemu.
    Jak nie podziała to pisz mam jeszcze jedną opcje :D

0