Witam
Mam Astre 98r. 1.6 8v silnik x16zsr .Pali mi chyba za dużo na baku miasto max. 450km na trasie 550km. Obroty po uruchomieniu faluja w granicach 800-1100, przy ruszaniu zaczyna się toczyć a potem nagle ma kopa, a na wyższych biegach zaczyna mulić.
W aucie zostały wymienione: czujnik temp., EGR, świece, rozrząd, filtry, termostat( bo trzasnął) uszczelka pod pokrywą zaworów . Czytałem że zapchany katalizator też może być przyczyną? Co sądzicie??
Dzięki za sugestie.
Mam Astre 98r. 1.6 8v silnik x16zsr .Pali mi chyba za dużo na baku miasto max. 450km na trasie 550km. Obroty po uruchomieniu faluja w granicach 800-1100, przy ruszaniu zaczyna się toczyć a potem nagle ma kopa, a na wyższych biegach zaczyna mulić.
W aucie zostały wymienione: czujnik temp., EGR, świece, rozrząd, filtry, termostat( bo trzasnął) uszczelka pod pokrywą zaworów . Czytałem że zapchany katalizator też może być przyczyną? Co sądzicie??
Dzięki za sugestie.