logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Alternator VW Golf 2 1.6 - spadek napięcia przy obciążeniu, regeneracja nie pomogła

wojtekkrygowski 01 Mar 2009 19:33 8975 29
REKLAMA
  • #1 6222927
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    Witam wszystkich! Jestem nowy więc sorki jeżeli coś poknocę. Mam problem z alternatorem golf II 1.6 b. a mianowicie ładowanie na klemach 13,9V, jak włączę światła, dmuchawę, radio, to spada do 13.7. altek dawałem do regeneracji i miał ładować, ale tak nie jest! Byłem u tego gościa stwierdził ze na 20 samochodów tego typu 19 ma właśnie 13.9/ 13.8Vi nic się nie da z tym zrobić. W takiej sytuacji po około tygodniu muszeę go podładowywać pomocy! Z góry dzieki.
  • REKLAMA
  • #2 6222973
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2096
    Szukaj poboru prądu na postoju, ładowanie zostaw
    Ewentualnie akumulator szrot
  • REKLAMA
  • #3 6222985
    sadek1979
    Spec od samochodów
    Posty: 2564
    Pomógł: 237
    Ocena: 1418
    na początek zmień gościa co naprawia alternatory nie ma możliwości aby alternator po naprawie dawał tylko 13v z małym kawałkiem ma dawać ponad 14v do 14,7v max a jeżeli daje mniej to regulator napięcia do wymiany tylko zainwestuj i kup coś normalnego bo czasem tanie regulatory potrafią znacznie zaniżać ładowanie

    Dodano po 54 [sekundy]:

    sprawdz również czystość połączeń bo może masz coś zaśniedziałe
  • #4 6223180
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    Dziękuje za zainteresowanie tematem.Też mu mówiłem ale uparł się że tak ma być, regulatory miałem 2 na obu było podobnie. Wszystkie styki przetarłem papierem ściernym.Aku jest nowy 3 miesiące centra futura 55A

    Dodano po 36 [minuty]:

    czy jest możliwe że jakaś dioda padła, nawet kontrolka nie gasnie zaraz po odpaleniu, musze mocno wcisnąć pedał gazu
  • #5 6223434
    mariolee
    Poziom 18  
    Posty: 183
    Pomógł: 23
    Ocena: 115
    sprawdź napięcie na alternatorze mogą występować spadki napięcia na instalacji
  • #6 6223495
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2096
    wojtekkrygowski napisał:
    czy jest możliwe że jakaś dioda padła, nawet kontrolka nie gasnie zaraz po odpaleniu, musze mocno wcisnąć pedał gazu

    Trza było tak od razu.
    Oddawaj go na reklamację
  • #7 6223669
    esteban123
    Poziom 20  
    Posty: 423
    Pomógł: 21
    Ocena: 280
    Nie wiem jak w golfie ale w LT kach,zawsze gasła dopiero po przegazowaniu,potrzebował wzbudzenia
  • #8 6223713
    figa2604
    Poziom 16  
    Posty: 236
    Pomógł: 3
    Ocena: 39
    w transitach 2.5D też!
  • #9 6224859
    rico37p
    Poziom 28  
    Posty: 1089
    Pomógł: 91
    Ocena: 316
    Ja też uważam że 13,7V pod obciążeniem i pewnie na wolnych obrotach nie jest żle.A że trzeba przygazować to niektóre typy tak mają .
  • #10 6224871
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Panowie 13.7V było kiedyś dobre ,obecnie dla tej generacji akumulatorów jest za niskie. Akumulator wytrzyma od pół roku do roku, a szczególnie w golfach ewidentnie szukać na instalacji ewentualnie regulator 14.5V.P
  • #11 6225225
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2096
    Trzepałem raz takiego boscha na wszystkie strony, instalacja sprawdzona, regulatory przewalałem boschowskie w tą i z powrotem. 13,8 - 13,9 na wolnych, a 14,2 to było wszystko co z niego wylazło.
    Dodam że auto z tym altkiem jeździ po dziś dzień i nie ma problemów
  • REKLAMA
  • #12 6225357
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Ja nie biorę pod uwagę czegoś takiego jak wolne obroty , to jest uzależnione od konstrukcji alternatora tutaj chodzi o to ile ten alternator jest w stanie dać pod obciążeniem na podwyższonych obrotach.P
  • #13 6226037
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    sprawdzałem to i na niskich i wysokich obrotach, waha się o 0.1V
    Dzisiaj od pracą sprawdzałem to u kolegi i ma pod obciążeniem 14.2V taki sam golfik:cry:
  • #14 6226211
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    I to jest prawidłowe ładowanie.P
  • #15 6226443
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    słyszałem ze są różne regulatory 14,1 i 14,5. może kupić ten mocniejszy tylko jakiej firny żeby było dobre mam już 2 w bagażniku ale to szmelc niepotrzebnie pieniądze wydawałem
  • REKLAMA
  • #16 6227057
    mariolee
    Poziom 18  
    Posty: 183
    Pomógł: 23
    Ocena: 115
    14,5V firmy Bosch lub Hella tzw wzmocniony i powinno być po problemie
  • #17 6227344
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    głupie to pytanie, ale wiesz może gdzie taki orginalny kupić?
  • #18 6227668
    mariolee
    Poziom 18  
    Posty: 183
    Pomógł: 23
    Ocena: 115
    chyba masz gdzieś w okolicy sklep z częściami do alternatorów :D a poza tym ktoś kto regenerował Ci ten alternator powinien to poprawić
  • #19 6228573
    kamil II
    Poziom 18  
    Posty: 250
    Pomógł: 27
    Ocena: 58
    ja mam w golfie robiony regulatorek i mam 14,4 V :)
  • #20 6231086
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    a jak taki regulatorek samemu zrobic?
  • #21 6231605
    adas olsztyn
    Poziom 2  
    Posty: 3
    witam panowie, mam podobny problem. jak naladuje ako to jest ok ale troche pojezdze i jak zgasze to juz nie mam tyle pradu zeby odpalic.czy to tez moze byc wina regulatora?
  • #22 6231802
    WITEK1952
    Poziom 28  
    Posty: 1161
    Pomógł: 75
    Ocena: 388
    goldwinger napisał:
    Trzepałem raz takiego boscha na wszystkie strony, instalacja sprawdzona, regulatory przewalałem boschowskie w tą i z powrotem. 13,8 - 13,9 na wolnych, a 14,2 to było wszystko co z niego wylazło.
    Dodam że auto z tym altkiem jeździ po dziś dzień i nie ma problemów

    Witam serdecznie. W pracy miałem kiedyś sporo VW. Niestety 14V osiągają w porywach ale autka mimo to jeżdżą. Pozdrawiam.
  • #23 6231873
    dabu
    Poziom 32  
    Posty: 2046
    Pomógł: 190
    Ocena: 695
    potwierdzam, mam Passata B3, w porywach jak jest rozładowany akumulator daje 14,1V
    Tak normalnie to koło 13,7, te roczniki Volkswagena tak mają, a na pewno z alternatorem Valeo
  • #24 6232108
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Panowie jesteście w błędzie każdy alternator musi ładować wzorcowo ,tylko że to kosztuje więc każdy uznaje że to jest dobre. A jeżeli chodzi o Valeo to 13.7V ewidentnie wina regulatorów.P
  • #25 6235278
    dabu
    Poziom 32  
    Posty: 2046
    Pomógł: 190
    Ocena: 695
    Nie przekonasz mnie, wystarczy że wejdziesz na forum Passata, i tam popytasz o napięcie ładowania w tych rocznikach aut ze stajni VW. Ja mam 13,7 i jeżdżę bez doładowywania akumulatora przez dobre 2,5 roku, tzn, od wymiany na nowy akumulator. A teraz ostatnio wymiana regulatora na oryginał Valeo i nadal 13,7. Według mnie jakoś tak się utarło że powinno być 14,4 i basta i nikt nie chce brać poprawki na to że to zależy również od auta jakie jest ładowanie, gdyż u mnie i u innych 13,7 starcza na naładowanie, dlatego nie widzę żadnego problemu.
  • #26 6235460
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    a ja myślę ze to nie prawda! dziś sprawdzałem w passacie B3 i ma 14.25V oczywiście na pełnym obciążeniu
  • #27 6235496
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Kolego dabu ale kogo ja bym miał pytać na forum lamerów jak zajmuję się naprawą samochodów kilkadziesiąt lat i wiem co mówię.P
  • #28 6236297
    WITEK1952
    Poziom 28  
    Posty: 1161
    Pomógł: 75
    Ocena: 388
    viper555 napisał:
    Panowie jesteście w błędzie każdy alternator musi ładować wzorcowo ,tylko że to kosztuje więc każdy uznaje że to jest dobre. A jeżeli chodzi o Valeo to 13.7V ewidentnie wina regulatorów.P

    Orginalne jeszcze fabryczne tak ładowały od początku. Miałem ich sporo pod opieką. Pozdrawiam.
  • #29 6236341
    viper555
    Poziom 39  
    Posty: 4322
    Pomógł: 582
    Ocena: 2157
    Witek 1952 nie obraź się z każdego alternatora 13.7V robię grubo ponad 14V, i nie ważne czy dzisiaj czy 20 lat temu.P
  • #30 6299502
    wojtekkrygowski
    Poziom 10  
    Posty: 48
    Ocena: 12
    witam ponownie. trochę mineło czasu. Chciałem podziękowac wszystki za porady, już ładuje mój golfik:D wystarczyło zapodać regulatorek 14.5V i mam 14.3 pod pełnym obciążeniem.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy niskiego napięcia ładowania alternatora w Volkswagen Golf II 1.6 benzyna, gdzie pod obciążeniem (światła, dmuchawa, radio) napięcie spada z 13,9V do około 13,7V, co skutkuje koniecznością częstego doładowywania akumulatora. Regeneracja alternatora nie przyniosła poprawy, a wymiana regulatora napięcia na dwa różne modele nie zmieniła sytuacji. Użytkownik posiada nowy akumulator Centra Futura 55Ah. W dyskusji podkreślono, że prawidłowe napięcie ładowania powinno wynosić około 14,2-14,5V pod obciążeniem i na podwyższonych obrotach, a napięcie 13,7V jest zbyt niskie dla współczesnych akumulatorów, co może prowadzić do ich szybszego zużycia. Sugerowano sprawdzenie instalacji elektrycznej pod kątem spadków napięcia oraz wymianę regulatora napięcia na oryginalny lub wysokiej jakości, np. Bosch lub Hella, o napięciu wyjściowym 14,5V. Wskazano, że niektóre regulatory fabryczne Valeo mogą nie zapewniać odpowiedniego napięcia. Użytkownik ostatecznie potwierdził, że zastosowanie regulatora 14,5V rozwiązało problem, uzyskując 14,3V pod pełnym obciążeniem. W dyskusji pojawiły się także uwagi dotyczące specyfiki ładowania w różnych modelach VW, gdzie niektóre egzemplarze faktycznie mają niższe napięcie ładowania, jednak jest to niekorzystne dla akumulatora.
REKLAMA