Witam wszystkich! Jestem nowy więc sorki jeżeli coś poknocę. Mam problem z alternatorem golf II 1.6 b. a mianowicie ładowanie na klemach 13,9V, jak włączę światła, dmuchawę, radio, to spada do 13.7. altek dawałem do regeneracji i miał ładować, ale tak nie jest! Byłem u tego gościa stwierdził ze na 20 samochodów tego typu 19 ma właśnie 13.9/ 13.8Vi nic się nie da z tym zrobić. W takiej sytuacji po około tygodniu muszeę go podładowywać pomocy! Z góry dzieki.