Mam pytanie czy wie ktoś jak zrobić takie urządzenie które będzie losowało Liczby z przedziału od 1 do 25 i wyświetlało na wyświetlaczu bądź ekranie??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammatelektronik napisał:generator przestaje generować i wyświetla się całkowicie losowa liczba.