Mam auto na wtrysku i z katalizatorem, jakoś dużo pali, jaka jest procedura sprawdzania takiej sondy? Interesuje mnie kolejnośc czynności i odczyty np na multimetrze.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamfachman napisał:-->Teodor76
Dlaczego sonda zaczyna działać dopiero przy 90 stopniach? Moje auto musi przejechać 15km aby się zagrzało. Co w tym czasie wysyła sonda?
eugene napisał:Proponuje zebys sobie poczytal u zrodla i bardzo wyczerpujaco
http://www.obdii.com.pl/serwis/poradnik/poradnik.htm