Witam!
Mam problem z pralką Candy CS2 105, po ustawieniu jakiegokolwiek programu prania, pralka nie pobiera wody ani nie wykonuje żadnej innej czynności, tylko po krótkiej chwili zapalają się diody przy rysunku poplamionej koszulki (pranie intensywne) oraz dioda przy 90' (czasie prania). Nie wiem nawet jak ją zresetować. Proszę o pomoc w tej sprawie.
Mam problem z pralką Candy CS2 105, po ustawieniu jakiegokolwiek programu prania, pralka nie pobiera wody ani nie wykonuje żadnej innej czynności, tylko po krótkiej chwili zapalają się diody przy rysunku poplamionej koszulki (pranie intensywne) oraz dioda przy 90' (czasie prania). Nie wiem nawet jak ją zresetować. Proszę o pomoc w tej sprawie.