Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Corolla Verso 2003r.Oświetlenie w prawym reflektorze

19 Kwi 2010 21:46 4670 5

• Poziom 21  
    Witam. Problem polega na tym że w prawej lampie nie ma ani światła mijania ani długiego.Żarówki dobre i zasilanie w kostkach podłączeniowych też jest dalej nie wiem czego i gdzie szukać?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 12  
    Rozumiem że żarówki sprawdzałeś nie na oko? bo wiesz co w szpitalu....
    kostki rozumiem przy samej żarówce>?
    masę brałeś z kostki tak?
    jeśli tak to jeszcze raz sprawdź żarówkę.pozdro
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 42  

• Poziom 21  
    Witam. W pierwszym poście pisałem że w kostkach podlączeniowych żarówek +12v jest a nie ma mas i dlatego nie palą żarówki tylko nie wiem gdzie i czego szukać.Może ktoś posiada schemat elektryczny oświetlenia tego auta.Nadmienię jeszcze że to disel.
  • Poziom 12  
    teges napisał:
    Witam. W pierwszym poście pisałem że w kostkach podlączeniowych żarówek +12v jest a nie ma mas i dlatego nie palą żarówki tylko nie wiem gdzie i czego szukać.Może ktoś posiada schemat elektryczny oświetlenia tego auta.Nadmienię jeszcze że to disel.

poszukaj w poście twoim czy coś jest napisane o masie?
  • Poziom 43  
    A słyszałeś, ze niektóre japończyki mają światła włączane podaniem masy??? To teraz zweryfikuj swoje pomiary i sprawdź instalację/przekaźniki jeszcze raz. Schematy są na naszym forum (nie verso ale podobne jak nie takie same-corolla 2004)