Witam.Uszkodziłem przewód z gazem a przynajmniej tak podejrzewam.Wierciłem z przodu lodówki otworek cienkim wiertłem na wysokości pomiędzy dżwiami lodówki około 13-15cm od lewej strony stojąc z przodu natrwfiłem na jakiś przewód zaraz za blachą obudowy która była tak cienka że nie poczułem jak przez nią przeszłowiertło i napokało na owy przewód.Po napotkani na owy przewód pojawiło się syczenie z tego otworu i lodówka ma problem ze schłodzeniem zamrażarki chłodziarka o.k. tylko zamrażarka ma problem.Nie wiem naet jak rozebrać obudowę żeby zobaczyć co uszkodziłem .Lodówka już nie na gwarancji.Bardzo proszę o wskazówki i pomoc