Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piec c.o. Neckar 2-ny POMOCY!!!

31 Paź 2010 08:53 914 6
  • Poziom 10  
    Witam, prosze o pomoc przy piecu jak w temacie, wezwalem "serwisanta" aby zrobi przeglad pipeca i przy okazji przeczyscil go bo troszke glosno zaczal chodzic i dosc dlugo czekalo sie na ciepla wode. Po jego wizycie jest duzo gorzej, zaczela kapac woda z zaworu bezpieczensta, barometr nie pokazyje cisnienia! Chcialem zapytac co moze byc przyczyna kapiacej wody z zaworu bezpieczenstwa leci sporo bo gdzies 1-1,5l na dobe. Drugi problem to dzis dolalem wody do grzejnikow i jak odpowietrzalem to poleciala strasznie brudna wrecz czarna woda! Prosze o podpowiedzenie co zrobic z ta usterka? Z gory dziekuje
  • Poziom 24  
    Najprawdopodobniej zawór do wymiany. Woda czarna normalna rzecz-reakcja wody ze stalą.Nie wymieniaj jej za często, bo " zakamienisz" instalację.
  • Poziom 10  
    Te zaworu moge sie zepsoc tak od razu, przed interwencja "fachowca" wszystko bylo ok. Jaki koszt jest takiego zaworu i wymiany?Czy w tych piecach sa jakies filtry, ktore wartobyloby przeczyscic - wymienic. Nieraz dlugo musze czekac na ciepla wode
  • Poziom 24  
    Kupiłem kiedyś nowy, niesprawny.Cena-myślę,ze ok.15 PLN. Dziwi mnie trochę, dlaczego nie zapytałeś fachowca o stan rzeczy. Był na miejscu.
  • Poziom 10  
    To byl pseudo fachowiec chyba, dlatego juz mi sie z nim nie chcialo rozmawiac, jak ktos przychodzi i robi fuszere to nie jest fachowcem, wyraznie mu mowilem ze dlugo sie czeka na ciepla wode i chcialbym aby przeczyscil filtry wody, mnie nie bylo w domu jak on to robil, zona powiedzial ze tylko odkurzyl kurz z niego byl 15min i wzial 240zl, po jego interwencji piec zaczol glosno chodzic i leci z tego zaworu, dlatego teraz dopytuje na forum i tak bede musial wezwac kogos innego do pieca ale chce juz wiedziec co i jak zeby drugi raz mi ktos nie zrobil fuchy bo mnie krew zaleje. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    A jak to sie robi kolego mozesz mi pomoc?

Proszę usunąć z tytułu słowo POMOCY, oraz poprawić błędy pisowni
    mod - mirrzo