Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Grand Scenic II Klimatronik 2005 - dmuchawa raz działa a raz nie

24 Paź 2011 22:19 10892 5
 • Poziom 2  
  Trzy tygodnie temu oddałem auto do blacharza. Zrobiono drobne naprawy blacharskie zderzaka oraz naprawiono i nabito rozszczelnioną klimę. Po odebraniu auta z naprawy stwierdziłem, że nawiew w samochodzie raz działa, a raz nie działa. Na klimatroniku nawiew mam ustawiony na max. Ostatnio wybrałem się nawet na diagnostykę, ale 500m przed warsztatem dmuchawa uruchomiła się i po podłączeniu auta do komputera diagnostycznego nic się nie pokazało. Czy przyczyną może być rezystor nawiewu (info na forum) ? Czy podczas nabijania klimy można popsuć nawiew? Czy może być inna przyczyna, jakieś zaśniedziałe styki, itp?
 • Poziom 28  
  Sprawdź opornicę. Umieszczona jest pod schowkiem pasażera, po bokach zdejmij plastiki od głośników, 2 śrubki i zdejmujesz górną część konsoli. Po stronie pasażera na 2 śrubki przykręcona opornica. Posiada 2 wtyczki z grubymi przewodami, sprawdź czy nie są poluzowane i styki są nie uszkodzone.
 • Poziom 38  
  Kolego leonek4 instrukcja którą podałeś dotyczy scenica I
 • Poziom 31  
  Odkręcić panel z pod lewarka zmiany biegów , panel w którym znajduje się wyświetlacz nadmuchu ,a następnie schowek .W tunelu nagrzewnicy u góry będzie widać moduł dmuchawy na dwie wtyczki prawdopodobnie będą wypalone styki.
 • Poziom 2  
  Wymieniłem opornicę, pojeździłem dwa lata i znów ten sam problem
 • Poziom 43  
  fergson napisał:
  Wymieniłem opornicę, pojeździłem dwa lata i znów ten sam problem

  No to już wiesz jak rozbierać.