Witam, mam następujący problem ze grzejniki buderus grzeją do polowy tzn. ze górna połowy nie da się dotknąć natomiast dolna jest ciepła. Mowie ze kaloryfery są odpowietrzone, woda tez w nich jest. Na czym polega problem i jak go usunąć?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam