Panowie podłącze się pod temat, Mianowicie odkąd mam to auto vito v-klassa seqent 24 8 mc walczę z problemem szarpania wypadania zapłonów ale głównie na trasie w mieście jest wszystko idealnie. Wymieniłem świece, wszystkie filtry, czyszczenie przepustnicy. Gazownicy nie mają koncepcji szczególnie pan z brc w kielcach nie jest zainteresowany w ogóle pomocą. Ostatnio moje dochodzenie wykazało, że przy stanie szarpania wyłącznie, przełącznie na benzyne nic nie daje, ale jak wypiąłem komputer od brc następnie wpiąłem i odpaliłem wszystko było już dobrze. Myślicie, że to komputer padł gazowy, czy łapie jakieś błędy a ja go tylko zresetowałem ?? za wszelkie wskazówki dziękuję.